O Collabera

Collabera jest globalnym gigantem personelu IT. Rozpoczęty w 1991, Collabera był pionierem w oferowaniu spersonalizowanych rozwiązań korporacyjnych i usług. Misją Collabera jest budowanie relacji z klientami oraz spełnianie i przekraczanie oczekiwań.

Collabera pomaga korporacjom znaleźć odpowiedni talent do spełnienia ich potrzeb biznesowych w najbardziej opłacalny sposób. Ponadto specjaliści mogą łatwiej znaleźć wymarzoną pracę, ponieważ znalezienie pracy może być wyczerpujące. Collabera zapewnia, że ​​korporacje i profesjonaliści otrzymują dokładnie to, czego szukają.

Collabera ma zespół oddanych rekruterów, którzy są ekspertami w znajdowaniu zasobów na różne stanowiska. Podejście skoncentrowane na kliencie Collabera zapewnia, że ​​zespół rekruterów działa tylko dla określonego klienta. Dzięki temu zespół rozumie dokładne potrzeby i kulturę pracy klientów.

Collabera to prawdziwie globalna firma zajmująca się obsługą informatyczną z ponad biurami 50 na kontynentach 3. Ma biura w USA, Kanadzie, Indiach, Singapurze, Malezji, Filipinach, Wielkiej Brytanii i Polsce. Collabera współpracuje z klientami Fortune 500 na całym świecie i jest najlepszym dostawcą 3 dla 90% swoich klientów.

Biura 60 +

W tym Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Polska, Holandia, Indie, Malezja, Filipiny i Singapur.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

14000 +

Plusy świata

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

24 / 7

Wsparcie dla personelu

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Rezerwuj


Nazwą użytkownika
Utwórz konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (blisko)

Utwórz konto!


Nazwą użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (blisko)

Zapomniałeś hasła?


Nazwa użytkownika lub e-mail
(blisko)