Najlepsze cechy 5 najlepszych firm w swojej klasie

Udostępnij wpis

Zapotrzebowanie na utalentowanych kandydatów na projekty dotyczące technologii cyfrowych i informatycznych rośnie z każdym rokiem. Aby szybko obsadzić te oferty pracy, należy skoncentrować się na wyszukiwaniu, filtrowaniu i doborze odpowiednich kandydatów.

Możesz jednak nie patrzeć na zatrudnianie pracownika na pełny etat, ale zabierając go na pokład na określony czas projektu. Doprowadziło to do powstania wyjątkowego modelu zatrudniania - Service Augmentation Service. Istnieją agencje zatrudnienia oferujące specjalnie usługi augmentacji personelu IT w celu obsadzenia wakatów w technologii informacyjnej osobami zdolnymi.

Powiększenie personelu.

Ta wyjątkowa usługa świadczona przez firmy zajmujące się zwiększaniem personelu IT daje elastyczność w zatrudnianiu kilku pracowników o określonych umiejętnościach wymaganych do realizacji krótkoterminowego projektu. Po zakończeniu projektu firma może zwolnić tych kandydatów.

Na rynku jest wielu graczy, którzy obiecują doskonałe wyniki, doskonałą jakość usług i doświadczenie Usługi augmentacji personelu IT. Wybór odpowiedniego partnera w procesie zatrudniania jest niezwykle ważny. Staraliśmy się wyliczyć, czego powinieneś szukać w firmach zajmujących się augmentacją:

  1. Opłacalne: Dobra firma rekrutacyjna zapewnia, że ​​proces augmentacji personelu pozostaje przystępny cenowo dla Ciebie. Będzie starał się wycisnąć maksymalne korzyści w ramach ustalonego budżetu. Agencja powinna być w stanie zapewnić Państwu skuteczne usługi, aby zapewnić nie tylko wybór odpowiedniego kandydata, ale także zapewnienie jego sprawnego wejścia na rynek, a także dbanie o wynagrodzenie, podatki, zachęty itp. Kandydata.
  2. Szybsza rekrutacja: Projekty związane z czasem potrzebują szybszego czasu na wdrożenie wszystkich zasobów w produktywne użytkowanie już od pierwszego dnia. W tym scenariuszu pomocne są agencje pomocy technicznej IT, ponieważ mogą szybko znaleźć odpowiedniego kandydata, przeszukując go w łatwo dostępnej bazie wykwalifikowanych pracowników.
  3. Elastyczne zatrudnianie: Dzięki usługom powiększania personelu możesz z łatwością powiększyć lub pomniejszyć swój rozmiar siły roboczej zgodnie z wymaganiami projektu. Firmy zajmujące się zwiększaniem personelu IT pozwalają na dodawanie lub odejmowanie zasobów bez zobowiązań związanych z zatrudnianiem stałych pracowników.
  4. Minimalne ryzyko, maksymalna kontrola: Jeśli szukasz minimalizacji ryzyka i maksymalizacji kontroli w projekcie, ulepszeniem kadr jest odpowiedź. Zwiększając dotychczasowy personel, utrzymujesz wszystko w domu i pod Twoją kontrolą.
  5. Wkład strategiczny: Firmy zajmujące się augmentacją zajmują się kompleksowymi procedurami kadrowymi, takimi jak zarządzanie, pielęgnacja, szkolenie, zatrzymywanie i opieka nad kandydatami. Poza tymi regularnymi usługami, najlepsze w swojej klasie firmy zajmujące się augmentacją personelu dostarczyłyby ci także informacji strategicznych na temat bieżących trendów w kraju, na czym polegają zakłócenia rynku, co robią konkurenci itp.

Collabera może być Twoim zaufanym partnerem strategicznym, aby pomóc Ci wygrać na rynku i zachować konkurencyjność. Możesz zostawić zadanie rozpoznania odpowiedniego talentu do swoich projektów naszemu zespołowi ekspertów. Pozwoli ci to skoncentrować się na zadaniach, które są bardziej strategiczne dla Twojej firmy.

Collabera posiada wysoce wyspecjalizowany, wykwalifikowany i wyszkolony zespół profesjonalistów, którzy dokładnie rozumieją różne technologie i potrzeby klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i niezrównane podejście skoncentrowane na jakości, zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę w zakresie augmentacji personelu.

tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwuj


Nazwą użytkownika
Utwórz konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (blisko)

Utwórz konto!


Nazwą użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (blisko)

Zapomniałeś hasła?


Nazwa użytkownika lub e-mail
(blisko)