Employer Branding - cnota świetnej firmy pracowniczej

Udostępnij wpis

firma pracownicza

Employer Branding - cnota świetnej firmy pracowniczej

Employer branding może nie być najważniejszym priorytetem dla firmy pozyskującej talenty lub firmy zajmującej się rozwiązaniami kadrowymi. Ale coraz częściej staje się to ogromnym atutem rekrutacji firm, aby móc się wyróżnić na tle innych prężnych agencji pośrednictwa pracy.

Jest to trudny obszar dla firmy rekrutacyjnej, zwłaszcza dlatego, że firmy rekrutacyjne to agencje działające poza organizacją. Umożliwienie im internalizacji etosu firmy i stworzenia świetnej percepcji przed pracownikami to ogromne zadanie.

Jednak branding pracodawcy jest niezmiernie przydatny dla pracowników firm usługowych w zakresie przyciągania nowych talentów. Pełne uzasadnienie biznesowe dla firm zajmujących się zatrudnianiem pracowników pozwala im nauczyć się sztuczek związanych z handlem i zdobyć kompetencje w zakresie praktyk employer brandingowych.

W prostych słowach budowanie marki pracodawcy jest praktyką, która sprawia, że ​​organizacja jest pracodawcą z wyboru dla grupy docelowej, którą firma chce zatrudnić i utrzymać. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć tę wspaniałą podróż w celu stworzenia doskonałej marki pracodawcy.

Uprzedzanie pracowników

Udostępnianie treści generowanych przez pracowników to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi pracownikami. W końcu nie może być lepszego świadectwa niż pozytywny od swoich pracowników. Udostępnianie artykułów, zdjęć, cytatów itp. Obecnych pracowników na zewnętrznych platformach medialnych może być świetnym początkiem tworzenia wspaniałej marki pracodawcy.

Treści multimedialne w mediach społecznościowych

W dzisiejszych czasach wszyscy są przyklejani do mediów społecznościowych. Poproś swoich pracowników o używanie hashtagów podczas publikowania treści związanych z biurem w mediach społecznościowych. Poproś ich o oznaczenie znajomych tak, aby wiedzieli, jak przyjemnie jest być z Twoją organizacją.

Wszystko zaczyna się zaraz po wejściu na pokład

Samo wejście na pokład to świetna okazja, aby stworzyć to pierwsze wrażenie. Odpowiedzialne agencje rekrutacyjne wykorzystują to najlepsze. Stwórz przejrzysty przewodnik dla początkujących lub broszurę dla swoich pracowników, wspominając o tym, w jaki sposób mogą komunikować się ze światem zewnętrznym online o Twojej firmie.

Rola agencji rekrutacyjnej w promowaniu marki pracodawcy może być różna od roli konsultanta w zarządzaniu. Postaraj się doradzić klientom, jakie są aktualne trendy na rynku związane z budowaniem marki pracodawcy, czym są konkurenci i co preferuje dany pracownik.

W Collabera nie jesteśmy tylko kolejną agencją pośrednictwa pracy. Pozyskujemy dla Ciebie najlepszy talent. Pracujemy jako Twój partner, stając się wybranym pracodawcą. Dbamy o podstawy zatrudniania, takie jak docieranie do kandydatów, negocjowanie wysokości wynagrodzeń, ustalanie oczekiwań zawodowych, sprawdzanie umiejętności i innych zawiłych pracowników. Poza tym staramy się zostać współpracownikiem, który może doradzić w zakresie strategicznych rozwiązań HR i wyprzedzić konkurencję.

Collabera posiada wysoce wyspecjalizowany, wykwalifikowany i wyszkolony zespół profesjonalistów, którzy dokładnie rozumieją różne technologie i potrzeby klientów. Naszą siłą jest identyfikacja kandydatów z idealnym połączeniem umiejętności technicznych i odpowiedniego doświadczenia. Nasze wieloletnie doświadczenie i niezrównane podejście do centrów jakości mogą stać się przewagą konkurencyjną i pomóc w osiągnięciu pełnego potencjału biznesowego.

Collabera jest jedną z najlepszych globalnych firm rekrutacyjnych. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze małych, średnich i korporacyjnych klientów, w tym klientów Fortune 500. Collabera ma zespół ekspertów, którzy wiedzą wszystko o zatrudnianiu kandydatów oraz o zatrudnianiu i kandydowaniu w różnych regionach i umiejętnościach. Czy to techniczne, czy funkcjonalne, Collabera zapewnia, że ​​osoba poszukująca pracy otrzymuje idealną firmę w możliwie najkrótszym czasie i najefektywniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwuj


Nazwą użytkownika
Utwórz konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (blisko)

Utwórz konto!


Nazwą użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (blisko)

Zapomniałeś hasła?


Nazwa użytkownika lub e-mail
(blisko)