W obliczu problemu wynajmu? Go For Staff Augmentation

Udostępnij wpis

augmentacja personelu

Koło zmian wiruje szybciej niż kiedykolwiek w dzisiejszym biznesie. Firmy prawie każdego dnia napotykają nowe wyzwania. Zatrudnianie jest tylko jednym z nich. Wraz z zaostrzaniem się rynku umiejętności i talentów, organizacje napotykają przeszkody w zatrudnianiu tymczasowych lub stałych pracowników.

Zatrudnianie to problem, który organizacje muszą rozwiązywać szybciej. Nie możesz pozwolić, aby ważne stanowisko w organizacji było puste przez bardzo długi czas. Może to wpłynąć nie tylko na wyniki finansowe, ale także na pozycję na rynku i klientów.

Rekrutacja jest jednak procesem czasochłonnym. Wywiady, testy, wprowadzanie na rynek czasami może potrwać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Odpowiedzią na ten problem jest praca ze specjalistami w rekrutacji o wysokim poziomie wiedzy, doświadczenia i umiejętności do zatrudnienia.

Powiększenie personelu jest szeroko stosowane w dziedzinie technologii informatycznych, ponieważ ta branża jest bardziej odpowiednia do zdalnej konfiguracji pracy. Twórcy oprogramowania i sprzętu, programiści, analitycy danych i analitycy biznesowi itp. To niektórzy specjaliści, których możesz wynająć za pośrednictwem usług augmentacji personelu IT.

Wraz z pojawieniem się nowych technologii i różnych systemów zarządzania, istnieje olbrzymia łatwość monitorowania zespołu siedzącego w odległej lokalizacji, a zarządzanie zespołem nie stanowi już problemu. Dlatego coraz więcej firm IT outsourcinguje swoich pracowników.

Firmy augmentacyjne IT Daje ci elastyczność pozwalającą przyprowadzić kilku pracowników o określonych umiejętnościach wymaganych do realizacji projektu związanego z czasem. Talent może zostać uwolniony po dostarczeniu projektu.

Proces powiększania personelu składa się z oceny obecnego personelu organizacji i określenia dokładnych wymagań talentów. do realizacji celów firmy. Usługa augmentacji pracownicza sprawdza się w szybko zmieniających się potrzebach firm.

Pojęcie zwiększania personelu jest czasami określane jako pożyczanie pracowników za pieniądze. Ponieważ koszty usług pracowniczych wzrastają, augmentacja personelu działa jako jedno z najlepszych i najtańszych rozwiązań dla każdej firmy.

Nowe modele biznesu wymagają nowych sposobów przywództwa i administracji. Collabera może być Twoim zaufanym partnerem w tej podróży. Możesz zostawić zadanie rozpoznania odpowiedniego talentu do swoich projektów naszemu zespołowi ekspertów. Pozwoli ci to skoncentrować się na bardziej strategicznych zadaniach, które pozwolą Twojej organizacji wygrać na rynkach jutra.

Collabera posiada wysoce wyspecjalizowany, wykwalifikowany i wyszkolony zespół profesjonalistów, którzy dokładnie rozumieją różne technologie i potrzeby klientów. Naszą siłą jest identyfikacja kandydatów z idealnym połączeniem umiejętności technicznych i odpowiedniego doświadczenia. Nasze wieloletnie doświadczenie i niezrównane podejście do centrów jakości mogą stać się przewagą konkurencyjną i pomóc w osiągnięciu pełnego potencjału biznesowego.

W Collabera nie jesteśmy tylko agencją rekrutacyjną, która zapewnia najlepsze talenty dla Ciebie. Pracujemy jako Twoi partnerzy, stając się wybranym pracodawcą. Oczywiście zajmujemy się podstawami zatrudniania, takimi jak docieranie do kandydatów, negocjowanie wysokości wynagrodzeń, ustalanie oczekiwań zawodowych, sprawdzanie umiejętności i innych zawiłych pracowników. Poza tym staramy się zostać współpracownikiem, który może doradzić w zakresie strategicznych rozwiązań HR i wyprzedzić konkurencję.

Collabera jest jedną z najlepszych globalnych firm rekrutacyjnych. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze małych, średnich i korporacyjnych klientów, w tym klientów Fortune 500. Collabera ma zespół ekspertów, którzy wiedzą wszystko o zatrudnianiu kandydatów oraz o zatrudnianiu i kandydowaniu w różnych regionach i umiejętnościach. Czy to techniczne, czy funkcjonalne, Collabera zapewnia, że ​​osoba poszukująca pracy otrzymuje idealną firmę w możliwie najkrótszym czasie i najefektywniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwuj


Nazwą użytkownika
Utwórz konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (blisko)

Utwórz konto!


Nazwą użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (blisko)

Zapomniałeś hasła?


Nazwa użytkownika lub e-mail
(blisko)