IT Contracting

Najbardziej zaufana firma kontraktująca IT

Branża IT jest jedną z największych gałęzi przemysłu na świecie, a główną przyczyną jej sukcesu są firmy z branży IT. Firmy kontraktujące IT umożliwiły firmom IT oraz różnym innym firmom z wielu sektorów znalezienie odpowiedniego talentu zawsze i wszędzie tam, gdzie ich potrzebują. Co ważniejsze, w przypadku usług kontraktowania IT, firmy nie muszą stale zatrudniać zasobów na swoich listach płac, mogą one korzystać z usług zasobu przez określony z góry określony okres, znany jako czas trwania umowy. Oczywiście firmy mogą w razie potrzeby przedłużyć czas trwania umowy.

Collabera jest liderem branży w dostarczaniu usług kontraktowania IT przez ponad 25 lat. Posiadając więcej niż biura 40 na kontynentach 3, Collabera jest najbardziej zaufaną firmą zajmującą się kontraktami IT na świecie, a większość jej klientów to firmy z listy Fortune 500. Collabera współpracuje z unikalnym modelem zorientowanym na klienta, w którym do pomocy przypisany jest zespół doświadczonych rekruterów i kierownik ds. Dostaw. Model ten jest niezwykle skuteczny, ponieważ klienci otrzymują przedłużenie swojego zespołu rekrutacyjnego. Usługi kontraktowania IT zapewniają klientom dokładnie to, czego potrzebują w zakresie wiedzy technicznej i przez określony czas. Kontrakty IT powoli pojawiły się jako najlepsza forma zatrudniania, szczególnie w sektorze IT. Klienci szukają teraz więcej zasobów na umowy niż na stałe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Collabera może pomóc w twoich otwartych kontraktach informatycznych, skontaktuj się z nami już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą dzięki indywidualnym rozwiązaniom.

Dołącz do nas już dziś, aby pomóc Ci znaleźć najlepszy talent.

Jakiej pomocy potrzebujesz?

Rezerwuj


Nazwą użytkownika
Utwórz konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (blisko)

Utwórz konto!


Nazwą użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (blisko)

Zapomniałeś hasła?


Nazwa użytkownika lub e-mail
(blisko)